Perth 740 ml stainless steel sport bottle
Από
8,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 9,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 9,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10059701
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Perth 740 ml stainless steel sport bottle"
The Perth 740 ml stainless steel sports bottle is not only a feast for the eyes on any desk but also ideal to use during a walk in the woods. The screw-on top and stainless steel lid with a comfortable silicone handling loop make the bottle easy to carry around. In addition, the cap never gets lost. The white and silver colour combination gives the bottle a stylish look.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 40 x 40 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Packaging Information: | Manual (25 / Egg crate) |
| Ύψος: | 245mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7323930090000000000000 |
| Βάρος: | 163g |
| Διάμετρος: | 70mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση