Paper bag sunscreen lotion Kyle
Από
1,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,73 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,73 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172610-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Paper bag sunscreen lotion Kyle"
Sunscreen lotion (50 ml) in a paper bag with a PP lid. SPF 30.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 55 x 29 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 29 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 120mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304990000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | Polypropylene, Craft paper |
Σύνδεση