PVC parking disc Donovan
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,15 € |
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 67 x 24 x 21.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 67 x 24 x 21.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| QuantityOnPallet: | 12500 |
| Ύψος: | 3mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 18g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 128mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP |
| Πλάτος: | 103mm |
| Υλικός: | Cardboard, PVC |
Σύνδεση