PS ice scraper Andreas
Από
0,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5816-023999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PS ice scraper Andreas"
PS ice scraper with frosted look.
| Colour: | cobalt blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 43 x 25 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 25 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 58g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 221mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 108mm |
| Υλικός: | PS |
Σύνδεση