PS ice scraper Amaryllis
Από
0,26 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,40 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8761-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PS ice scraper Amaryllis"
PS ice scraper.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | NETHERLANDS |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 31 x 25 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 31 x 25 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.53 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.23 |
| QuantityOnPallet: | 28800 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 14g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 119mm |
| Πλάτος: | 110mm |
| Υλικός: | Polystyrene |
Σύνδεση