PS card holder Sora
Από
0,36 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,45 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,45 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,56 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7252-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PS card holder Sora"
Plastic card holder with RFID (anti-skimming) protection.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 45.5 x 30.5 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 45.5 x 30.5 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 800 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 28000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 89mm |
| Πιστοποιητικά: | RFID access control, Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | PS, Aluminium foil |
Σύνδεση