PP pill box Dorian
Από
1,12 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,71 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1206637-018999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PP pill box Dorian"
PP pillbox with 5 individual compartments, each with its own lid. Features a clip closure for secure storage.
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 58.5 x 33 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 58.5 x 33 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 8000 |
| Ύψος: | 34mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790 |
| Βάρος: | 108g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 66mm |
| Υλικός: | PP |
Σύνδεση