PP ice scraper Kianna
Από
1,34 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,06 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5815-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PP ice scraper Kianna"
PP ice scraper with a solid color handle.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | NETHERLANDS |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40 x 23.5 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 23.5 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 125 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.34 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.8 |
| QuantityOnPallet: | 6250 |
| Ύψος: | 22mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 56g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 202mm |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | PS, PP |
Σύνδεση