PP first aid set Amina
Από
2,51 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,10 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,10 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349365-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PP first aid set Amina"
PP first aid set in red case with white cross on the topside and clip closing. Compact cassette design containing 15 parts: 2 non-woven sponges, 5 bandages, 4 alcohol pads, 1 pair of scissors, 1 roll gauze bandage (450 cm) and 1 roll of tape (450 cm).
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 44.5 x 31.5 x 39.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 44.5 x 31.5 x 39.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 35mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3006500000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 147mm |
| Πλάτος: | 85mm |
| Υλικός: | Polyester, Non Woven, PE, PP, Water |
Σύνδεση