PP case with mints Richard
Από
0,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,73 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6679-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PP case with mints Richard"
Truck-shaped mint card with approximately 5,5 grams of sugar free mints.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 56.5 x 14.5 x 36.8 cm |
| OuterCartonDimension: | 56.5 x 14.5 x 36.8 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| QuantityOnPallet: | 20000 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 2106909285 |
| Βάρος: | 13g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 91mm |
| Πιστοποιητικά: | Microbiological Analysis, SVHC's, Food Safe, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, Phthalates, Foodcontact, BSCI |
| Πλάτος: | 56mm |
| Υλικός: | PP |
Σύνδεση