PP case with mints Marcia
Από
0,57 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,70 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,70 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,87 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1484-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PP case with mints Marcia"
Plastic, heart-shaped mint card with approximately 8 grams of sugar free mints.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 500 |
| OuterBoxDimension: | 41 x 28 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 28 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 18.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 17 |
| QuantityOnPallet: | 24000 |
| Ύψος: | 7mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 2106909285 |
| Βάρος: | 15g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 77mm |
| Πιστοποιητικά: | Microbiological Analysis, Safety Data Sheet (SDS), PAHs, Phthalates, SVHC's, BSCI |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | PP |
Σύνδεση