PP case with mints Judith
Από
0,53 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,82 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5251-021999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PP case with mints Judith"
Plastic mint card with approximately 6,5 grams of sugar free mints.
| Colour: | neutral |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 24.5 x 47 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 24.5 x 47 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.66 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14 |
| QuantityOnPallet: | 28000 |
| Ύψος: | 6mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 2106909200 |
| Βάρος: | 12g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 78mm |
| Πιστοποιητικά: | Microbiological Analysis, SVHC's, Food Safe, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, Phthalates, Lead, Foodcontact, BSCI |
| Πλάτος: | 48mm |
| Υλικός: | PP |
Σύνδεση