PP card holder Leonore
Από
0,15 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,19 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,19 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,24 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8358-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PP card holder Leonore"
Plastic bank card holder for a single card.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 200 |
| OuterBoxDimension: | 43 x 23 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 23 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.38 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 24000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926100000 |
| Βάρος: | 6g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 87mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 56mm |
| Υλικός: | PP |
Σύνδεση