PONCHO DECLAN WHITE
Από
0,95 €
| Τιμή μονάδας | 1,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,33 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CB1623S201
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PONCHO DECLAN WHITE"
Children's waterproof poncho, foldable with hood and arm opening. RPET polyester with matching carabiner included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE CHILDREN |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Screen printing H(1) |
| Ύψος: | 100mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 85mm |
| Πλάτος: | 20mm |
| Υλικός: | Recycled polyester RPET |
Σύνδεση