POLE FOLDING TOOTHBRUSH FERN GREEN
| Τιμή μονάδας | 0,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,22 € |
| Colour: | Fern green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing C(1) |
| Ύψος: | 23mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 175mm |
| Πλάτος: | 15mm |
| Υλικός: | Plastic |
Σύνδεση