MANICURE SET PODOX NATURAL
Από
1,50 €
| Τιμή μονάδας | 1,74 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,74 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,16 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SB1126S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "MANICURE SET PODOX NATURAL"
Manicure kit with cork case and snap fastener. Stainless steel scissors, tweezers, nail clippers, file and cuticle trimmer included.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing E(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 60mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 110mm |
| Πλάτος: | 20mm |
Σύνδεση