POCKET ASHTRAY JOFRA NATURAL
| Τιμή μονάδας | 0,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,68 € |
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W Pad printing C(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 11mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 80mm |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | Cork |
Σύνδεση