COCKTAIL SET PISCO BLACK
Από
15,00 €
| Τιμή μονάδας | 16,97 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,97 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,04 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-CK1279S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "COCKTAIL SET PISCO BLACK"
304 stainless steel cocktail set with measuring cup, 550 ml shaker, tongs, spoon and crusher. Presentation in design box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Screen printing G(1) |
| Ύψος: | 280mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 250mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | 304 stainless steel |
Σύνδεση