PE sunscreen tube Maelis
Από
1,25 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,91 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1207019-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PE sunscreen tube Maelis"
PE sunscreen tube filled with 45 ml of SPF30 vanilla-scented sunscreen. Dermatologically tested and has a shelf life of up to 3 years after the production date.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 36.5 x 36.5 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 36.5 x 36.5 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.2 |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 95mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3304990000 |
| Βάρος: | 50g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 53mm |
| Πλάτος: | 34mm |
| Υλικός: | PE, PP |
Σύνδεση