PC smart watch Asher
Από
22,05 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 27,22 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 27,22 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 33,75 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-970597-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PC smart watch Asher"
PC and PVC smart watch with adjustable wristband and wireless technology. With touchscreen and scrolling button on the side. Functions: phone call, heartrate, sleep monitor, oxygen measure, message reminder, drinking water reminder, exercise reminder. Include USB cable. Individually packaged in a carton box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 47 x 32.5 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 32.5 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9102190000 |
| Βάρος: | 53g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 45mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, Test Setup & EUT Photographs, EN 62479:2010, RED (Radio Equipment Directive), Splash Proof, D.o.C EMC/CE, D.o.C. EMC (EN 301 489-1), RFID access control, EN 62368 |
| Πλάτος: | 35mm |
| Υλικός: | ABS, Alloy, Copper, PVC, Zinc, PC, Steel |
Σύνδεση