PC and PVC sunglasses Kenzie
Από
0,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,80 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,80 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9672-019999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PC and PVC sunglasses Kenzie"
Plastic, classic fashion sunglasses with UV400 protection.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 32 x 31 x 48 cm |
| OuterCartonDimension: | 32 x 31 x 48 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.79 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 7500 |
| Ύψος: | 46mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9004109100 |
| Βάρος: | 22g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 150mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | BS EN ISO 12312-1:2013, EN1836 (UV 400), Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Report for Analysis |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | PVC, PC |
Σύνδεση