PC and ABS trolley Verona
Από
80,19 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 99,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 99,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 122,76 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5392-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PC and ABS trolley Verona"
PC/ABS hard case trolley with four wheels, extendable handle, and integrated number lock. Includes metal plate for engraving purposes.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 37 x 25 x 56 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 25 x 56 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3.15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.55 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 24 |
| Ύψος: | 220mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202125000 |
| Βάρος: | 2523g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 500mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Condition Test, Wheel Durability, Dynamic loading test for bags (Jerk test), Case Drop Test, Pushbar Cycle Test, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, OEKO |
| Πλάτος: | 340mm |
| Υλικός: | Aluminium, Plastic, Metal, Nylon, PC/ABS |
Σύνδεση