SMARTWATCH PATEK BLACK
Από
32,76 €
| Τιμή μονάδας | 36,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 36,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 45,04 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SW1295S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "SMARTWATCH PATEK BLACK"
Smartwatch with activity functions. Dial in metallic finish and silicon strap with 1,43'' touch AMOLED display. Dust and IP68 waterproof. It features more than a 100 sport modes, heart rate monitor, call control, voice assistant connection and smartphone finder. APP connection for IOS and Android. USB cable included. Presentation in design box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Pad printing I(1) |
| Ύψος: | 250mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 46mm |
| Πλάτος: | 12mm |
Σύνδεση