PAIPAI TAO BLACK
Από
0,74 €
| Τιμή μονάδας | 0,81 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,81 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-FN1811S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PAIPAI TAO BLACK"
Foldable Paipai with wooden rods.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing C(2) |
| Ύψος: | 245mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 200mm |
| Πλάτος: | 10mm |
| Υλικός: | Wood |
Σύνδεση