PAIPAI KAORI ROYAL BLUE
Από
0,21 €
| Τιμή μονάδας | 0,24 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,24 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-FN1731S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "PAIPAI KAORI ROYAL BLUE"
Foldable Paipai with plastic rods.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing C(2) |
| Ύψος: | 264mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 245mm |
| Πλάτος: | 10mm |
Σύνδεση