HUB PORT PABLEK NATURAL
Από
3,58 €
| Τιμή μονάδας | 3,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,87 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-IA1263S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "HUB PORT PABLEK NATURAL"
USB hub port in bamboo. Type C input connection. Two USB and two Type C output ports. Presentation in eco design box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 10mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 270mm |
| Πλάτος: | 38mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση