Oxford fabric waist bag Ellie
Από
2,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,17 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8458-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Oxford fabric waist bag Ellie"
Oxford fabric (600D) waist bag with zippered pocket at the front and an adjustable strap.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 53 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.6 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3200 |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 52g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 350mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικός: | Oxford fabric |
Σύνδεση