Oslo women's insulated bodywarmer
Από
14,93 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,07 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R50935M5
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Oslo women's insulated bodywarmer"
Feather touch gilet vest for women. Matching inverted zips. Two front pockets with zip. Contrasting inner lining. Matching elastic trim in hem. Light and foldable garment. Fitted cut. Water resistant. Wind-proof model. The model is 174 cm and is wearing size S.
| Colour: | Militar Green |
|---|---|
| Size: | 2XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 57 x 35 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 57 x 35 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 320g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | 100% Polyester, 290 g/m2, Lining, of 100% Polyester, Padding/filling, of 100% Polyester |
| Φύλο: | Γυναίκα |
Σύνδεση