Oslo men's insulated bodywarmer
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,07 € |
| Colour: | Storm blue |
|---|---|
| Size: | L |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 66 x 40 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 66 x 40 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 350g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | 100% Polyester, 290 g/m2, Lining, of 100% Polyester, Padding/filling, of 100% Polyester |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση