Oslo men's insulated bodywarmer
Από
14,93 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,07 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-R50923P3
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Oslo men's insulated bodywarmer"
Feather touch gilet vest for men. Matching inverted zips. Two front pockets with zip. Contrasting inner lining. Matching elastic trim in hem. Light and foldable garment. Water resistant. Wind-proof model. The model is 185 cm and is wearing size M.
| Colour: | Heather Black |
|---|---|
| Size: | L |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 37 x 59 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 59 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.75 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 350g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | 100% Polyester, 290 g/m2, Lining, of 100% Polyester, Padding/filling, of 100% Polyester |
| Φύλο: | Αρσενικό |
Σύνδεση