Oslo kids insulated bodywarmer
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,73 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | 6 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 28 x 39 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 39 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 195g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | 100% Polyester, 290 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση