Oslo kids insulated bodywarmer
Από
13,89 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 14,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,73 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-K50921RD
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Oslo kids insulated bodywarmer"
Gilet vest with feather touch filling. Inverted zips with matching chin protector and puller. Two side pockets with zip. Elastic trim in hem and armholes. Contrasting inner lining. Light and foldable garment. Water resistant. Wind-proof model.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | 4 |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| OuterBoxDimension: | 26 x 35 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 26 x 35 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.8 |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6211439000000000000000 |
| Βάρος: | 195g |
| Μάρκα: | Roly |
| Υλικός: | 100% Polyester, 290 g/m2 |
| Φύλο: | Παιδιά |
Σύνδεση