Originalhome 430 ml water carafe
Από
17,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 22,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11340771
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Originalhome 430 ml water carafe"
Handcrafted 430 ml water carafe made from upcycled beer bottles, a waste product from the hospitality industry in Goa, India. Delivered in a gift box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Country of Origin: | NETHERLANDS |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 18 x 26 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 18 x 26 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 6 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 1.9 |
| Ύψος: | 150mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013499900000000000000 |
| Βάρος: | 500g |
| Διάμετρος: | 73mm |
| Μάρκα: | Original Home |
| Μήκος: | 73mm |
| Πλάτος: | 73mm |
| Υλικός: | Recycled Glass |
Σύνδεση