Originalhome 280 ml drinking glass set
Από
19,76 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 21,57 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 21,57 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 26,75 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11340561
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Originalhome 280 ml drinking glass set"
Set of two 280 ml handcrafted drinking glassses made from upcycled wine bottles from Zanzibar, Tanzania. The wine bottles are collected from hotels, restaurants, and bars, and then they are sorted, cleaned, and cut into different shapes and sizes. These drinking glassed are perfectly suited for any kind of drink, making them ideal for both everyday use and special occasions. Delivered in a gift box.
| Colour: | Green |
|---|---|
| Country of Origin: | NETHERLANDS |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 33 x 27 x 13 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 27 x 13 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 6 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.85 |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013499900000000000000 |
| Βάρος: | 440g |
| Διάμετρος: | 70mm |
| Μάρκα: | Original Home |
| Μήκος: | 140mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Recycled Glass |
Σύνδεση