Originalhome 160 ml drinking glass set
Από
21,05 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 22,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 22,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 28,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11340871
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Originalhome 160 ml drinking glass set "
Set of two 160 ml handcrafted drinking glasses made from upcycled empty beer bottles, a waste product from the hospitality industry in Goa, India. These drinking glassed are perfectly suited for any kind of drink, making them ideal for both everyday use and special occasions. Delivered in a gift box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Country of Origin: | NETHERLANDS |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 33 x 27 x 13 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 27 x 13 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 6 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.46 |
| Ύψος: | 80mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7013499900000000000000 |
| Βάρος: | 500g |
| Διάμετρος: | 73mm |
| Μάρκα: | Original Home |
| Μήκος: | 73mm |
| Πλάτος: | 73mm |
| Υλικός: | Recycled Glass |
Σύνδεση