Oregon 140 g/m² cotton drawstring bag 5L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,92 € |
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 80g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 330mm |
| Υλικός: | Cotton, 140 g/m2 |
Σύνδεση