Oregon 140 g/m² cotton drawstring bag 5L
Από
1,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12057506
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Oregon 140 g/m² cotton drawstring bag 5L"
Large main compartment with cotton drawstring closure. Resistance up to 5 kg weight.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 80g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 330mm |
| Υλικός: | Cotton, 140 g/m2 |
Σύνδεση