Oregon 100 g/m² cotton drawstring bag 5L
Από
0,92 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,01 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,01 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12011301
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Oregon 100 g/m² cotton drawstring bag 5L"
Whether gifted as a giveaway at an event, conference or to take to the gym, the Oregon drawstring bag is a good choice for holding lightweight items.The bag offers plenty of space for adding any small or big logos. The drawstring closure makes the bag easy to open and close and ideal to carry on the back or the shoulder.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 39 x 59 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 59 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 52g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 330mm |
| Υλικός: | Cotton, 100 g/m2 |
Σύνδεση