Ono car air freshener
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,25 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,25 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,55 € |
| Χρώμα: | Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 36 x 36 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 36 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3307490090000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 22mm |
| Πλάτος: | 22mm |
| Υλικό: | Borosilicate glass, Beech wood |
Σύνδεση