Odisha 180 g/m² OCS organic toiletry bag 1L
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,56 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 170mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 20g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 240mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 180 g/m2 |
Σύνδεση