Odisha 180 g/m² OCS organic toiletry bag 1L
Από
0,96 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,26 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,26 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,56 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12078401
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Odisha 180 g/m² OCS organic toiletry bag 1L "
The Odisha toiletry bag is made from 100% OCS certified 180 g/m² organic cotton originating from India. The bag features a zipped compartment to accommodate cosmetics and toiletries for travel. Volume capacity: 1 litre.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 170mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 20g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 240mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 180 g/m2 |
Σύνδεση