Odisha 140 g/m² OCS organic gift bag - 42 x 30 cm
Από
1,20 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,31 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,31 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12079806
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Odisha 140 g/m² OCS organic gift bag - 42 x 30 cm"
Gift bag made of 100% OCS certified 140 g/m² organic cotton featuring a cotton drawstring closure. Ideal for gifting or storing items. Size: 42 x 30 cm.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.3 |
| Ύψος: | 300mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 50g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 420mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 140 g/m2 |
Σύνδεση