Odisha 140 g/m² OCS organic gift bag - 30 x 25 cm
Από
0,87 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,18 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12079706
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Odisha 140 g/m² OCS organic gift bag - 30 x 25 cm"
Gift bag made of 100% OCS certified 140 g/m² organic cotton featuring a cotton drawstring closure. Ideal for gifting or storing items. Size: 30 x 25 cm.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.25 |
| Ύψος: | 300mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 35g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Πλάτος: | 250mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 140 g/m2 |
Σύνδεση