Odisha 140 g/m² OCS organic gift bag - 15 x 10 cm
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,69 € |
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 150mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 140 g/m2 |
Σύνδεση