Odisha 140 g/m² OCS organic drawstring bag 5L
Από
1,70 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,27 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,27 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,81 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12078164
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Odisha 140 g/m² OCS organic drawstring bag 5L "
Drawstring bag made from 100% OCS certified 140 g/m² organic cotton originating from India. The bag features a large main compartment and a cotton drawstring closure to keep all belongings safe and secure. Resistance up to 5 kg weight. Volume capacity: 5 litres.
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Country of Origin: | INDIA |
| OuterBoxDimension: | 46 x 51 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 51 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Ύψος: | 440mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 83g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 330mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 140 g/m2 |
Σύνδεση