APRON OLIVER NATURAL
Από
2,51 €
| Τιμή μονάδας | 2,86 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,86 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,55 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-DE9135S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "APRON OLIVER NATURAL"
Apron in 100% organic cotton with front pocket.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(4) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 930mm |
| Πλάτος: | 650mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 140 g/m². |
Σύνδεση