Nylon windscreen cover Dante
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,11 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Silver |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 60 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 31 x 40.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 31 x 40.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.6 |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6307909800 |
| Βάρος: | 83g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 1920mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 685mm |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individually packed in a gift box |
| Υλικό: | Nylon, PVC |
Σύνδεση