Nylon (70D) key wallet Sheridan
Από
0,81 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,24 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9124-023999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Nylon (70D) key wallet Sheridan"
Nylon key wallet with metal ring and zipper.
| Colour: | cobalt blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 50 x 24 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 24 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.65 |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 7mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202329000 |
| Βάρος: | 13g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 110mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Lead |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | Polyester 420D |
Σύνδεση