Nylon (600D) safety vest Minna
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 11,55 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,55 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,32 € |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Cell-CR2025 |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 42 x 27 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 27 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.6 |
| QuantityOnPallet: | 1500 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6110309900 |
| Βάρος: | 94g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 470mm |
| Πιστοποιητικά: | D.o.C EMC/CE, EMC, Battery 2006/66/EC, EN13356:2001, RoHS, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, MSDS, IEC 62471, Sea-Safe Transport of Goods, BSCI |
| Πλάτος: | 470mm |
| Υλικός: | Polyester, Nylon 600D |
Σύνδεση