Nylon (600D) key wallet Imelda
Από
0,78 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2758-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Nylon (600D) key wallet Imelda"
Nylon (600D) zipped key wallet with metal ring, rubber look and feel.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 50 x 24 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 24 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.69 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 11mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202321000 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 112mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Πλάτος: | 72mm |
| Υλικός: | PVC, Nylon 600D |
Σύνδεση